Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View

Belangrijkste voorzieningen

  • 360 m²
  • 5 slaapkamers
  • 5 badkamers

Locatie

    Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View is gesitueerd 2 km van Torreguadiaro Beach en vertegenwoordigt een 5-slaapkamer accommodatie met een terras. Er is een ingerichte kitchenette met een oven en een vaatwasser, terwijl er ook 5 badkamers zijn inbegrepen.

    De woning is 10 minuten rijden van Barbesula. Gasten kunnen dineren in Chiringuito Cai, waar Spaanse gerechten worden aangeboden.

    Een aantal kamers hebben een uitzicht op de zee.

    Mar del Sur Avenue - Sardina Creek bushalte is 600 meter verderop. Een privézwembad is beschikbaar op het terrein.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Licentienummer7510208TF9271S0001YJ

    Kameropties bij Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande

    Een aantal kamers hebben een uitzicht op de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Faciliteiten foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Zwembad foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Buitenkant foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Buitenkant foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Zwembad foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Bedden foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Kamer foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Bedden foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Wastafels foto Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande Voorzieningen foto
    Villa

    Grootte: 360 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View een keuken?
      Ja, in Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View is een ingerichte kitchenette beschikbaar.
    • Is Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere de Haven van La Duquesa (6 km), het Torreguadiaro strand 2) en Barbesula 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Shangri-La, Sea View, Pool And Panoramic View Sotogrande